0232 472 22 29
Sevgiyle başlayan her yemek, lezzetle biter...
 • Üretimimizin her aşamasında hijyenik ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirmek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz.

 • Çiğ sebze ve meyveler ayıklama işleminden sonra özenle yıkanır.

  Daha sonra dinlendirme havuzlarına alınır. Buradan durulanarak soğuk ortamda muhafaza edilir ve üretim prosesine dahil olur.

  Kızartmalık yağ konusu son derece önemlidir ve hassasiyetle incelenmektedir. Atık yağlar yasal zorunluluk olarak yetkili kurumlara teslim edilmektedir.

 • Personelimizin kişisel hijyenine önem vermekteyiz.

  Bununla ilgili hijyen turnikelerimiz devreye alınmıştır.

  El yıkama , eldiven kullanımı , kolluk ve maske kullanımı zorunludur. Ayrıca personelin sağlık taramaları belirli periyotlar dahilinde yaptırılmaktadır.

 • Kullandığımız et, sebze, kuru gıda ve şarküteri ürünlerimiz için hazırladığımız soğuk hava depoları sayesinde gıdalar güvenilir ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmektedir.

  Hazırladığımız yemeklerin taşınması özel olarak hazırlanan termobox sistemler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sayede yemeğin hijyenik ve aynı sıcaklıkta sizlere ulaşması sağlanmaktadır.

  Tüm yemeklerden alınan numuneler firmamızda +4 °C dolaplarda 72 saat boyunca muhafaza edilmektedir.

Karacaoğlan Mah.
Işıklar Çarşısı
6171/1 Sokak No:1/3
Işıkkent Bornova İzmir
Tel & Fax: 0232 472 22 29
info@purlezzet.com
www.purlezzet.com
Sayfa Başına Git